NAZLI GAZETESİ Haber Sitesi, Nazilli ve Çevresinden Haberler - Nazilli Devlet Hastanesinde bayramlaşma.
Nazilli İlçe Stadı'nın adı 5 Eylül Stadı olsun
Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
NAZİLLİ'DE GÜVENLİK OPERASYONLARI YAPILDI.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Nazilli Devlet Hastanesinde bayramlaşma.

Nazilli Devlet Hastanesinde bayramlaşma.
Nazilli Devlet Hastanesinde bayramlaşma. NDH yöneticileri tüm hastaneyi servisleri dolaşarak görev başında olan ve çalışan personellerin Ramazan Bayramlarını kutladılar.
13.05.2021 / 14:48

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – Nazilli Devlet Hastanesinde bayramlaşma.


NDH yöneticileri tüm hastaneyi servisleri dolaşarak görev başında olan ve çalışan personellerin Ramazan Bayramlarını kutladılar.


Nazilli Devlet Hastanesi yönetimi, hastanede görev yapan sağlık çalışanları ile bir araya gelerek bayramlaştı. Personelin bayramını kutlayan Başhekim Uzm. Dr. Engin Tetik, “Bu bayram gününde hatırlanmak güzel bir şey. Umarım bu bayram tüm güzelliklerin başlangıcı olur” dedi.


Nazilli Devlet Hastanesi’nde erken bayramlaşma heyecanı yaşandı. Başhekim Uzm. Dr. Engin Tetik, Başhekim Yardımcısı Dr. Ferah Bilgen Arslan, Dr. Barbaros Küçükoğlu, Dr. Cemalettin Oruç, İdari Mali İşler Müdürü Mehmet Şahin, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Hasan Küçüköner, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Selmin Volaka, Hastane Müdür Yardımcıları tüm servisleri dolaşıp görev başında olan personellerin bayramlarını kutladılar.


-Başhekim Uzm. Dr. Engin Tetik, ‘Hatırlanmak çok güzel bir duygu ve güzel bir şey’


Bayram günlerinde hatırlanmanın çok güzel bir olay ve duygu olduğunu belirten Başhekim Uzm. Dr. Engin Tetik, “Biz de hastane yönetimi olarak bu özel günde sağlık personellerimizin Ramazan Bayramını kutlayarak şeker ikramında bulunduk. Umarım bu bayram tüm güzelliklerin başlangıcı olur. Personellerimizin özellikle bu kovit dönemindeki mücadelede verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür eder, tüm hastalarımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını diler, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

Etiketler:
Bu haber toplam 171 defa okundu


YAZARLAR