NAZLI GAZETESİ Haber Sitesi, Nazilli ve Çevresinden Haberler - KUMARCILARA GÖZ AÇTIRILMIYOR
PAMUCAK SAHİLİNDE HAMİLE BİR YUNUS KARAYA VURDU
HURDACIDA YANGIN
Nazilli, Cumhuriyet tarihimizin en sıkıntılı günlerini yaşıyor.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KUMARCILARA GÖZ AÇTIRILMIYOR

KUMARCILARA GÖZ AÇTIRILMIYOR
KUMARCILARIN YENİ OYUNU, EMNİYETİN GÖZÜNDEN KAÇMADI.
08.06.2021 / 15:35

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – Aydın il genelinde çeşitli kahvehanelere kumar makinesi satarken yakalandılar. Aydın’da kahvehanelere telefon şarj cihazı görünümlü kumar makinesi satan 2 kişi, pazarlık yaparken suçüstü yakaladılar.


İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, İzmir’den Aydın’a gelen M.Y. ve C.K’nin kahvehanelere şarj cihazı görünümü verilmiş kumar makinesinin toptancılığını yaptığı bilgisini aldılar.


Şüpheli C.K. ve M.Y. isimli 2 şahsı takibe alan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine bağlı polis ekipleri, Kemer Mahallesi’nde şüphelileri pazarlık yaparken araçlarında suçüstü yakaladılar.


Şüpheli şahısların aracında yapılan aramada 4 kumar makinesi ile 2 monitör ele geçirilirken C.K. ve M.Y. isimli iki şahıs gözaltına alındılar.


C.K. isimli şahsın polis ekiplerince yapılan GBT sorgusunda göçmen kaçakçılığı ve yaralama suçlarından arandığı öğrenildi. olayla ilgili soruşturmanın da geniş kapsamlı olarak sürdürülmekte olduğu öğrenildi.

Bu haber toplam 6 defa okundu


YAZARLAR