NAZLI GAZETESİ Haber Sitesi, Nazilli ve Çevresinden Haberler - NAZİLLİ DEVLET HASTANESİNDE YOĞUN BAKIM ÜNÜTESİ EK SALONU TAMAMLANDI.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR TEKNİK DİREKTÖR Kadir KAR İLE ANLAŞTI.
PAMUCAK SAHİLİNDE HAMİLE BİR YUNUS KARAYA VURDU
HURDACIDA YANGIN

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİNDE YOĞUN BAKIM ÜNÜTESİ EK SALONU TAMAMLANDI.

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİNDE YOĞUN BAKIM ÜNÜTESİ EK SALONU TAMAMLANDI.
Nazilli’deki 2 Sanayi kuruluşunun önderliğinde inşaatı başlayan Nazilli Devlet Hastanesi yoğun bakım alanı tamamlandı.
08.06.2021 / 15:00

Nazilli’deki 2 Sanayi kuruluşunun önderliğinde geçtiğimiz yılın Kasım ayında inşaatı başlayan Nazilli Devlet Hastanesi yoğun bakım alanı tamamlandı. Önümüzdeki günlerde sağlık hizmeti vermeye başlayacak.


Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Hastane Başhekimimiz Uzm. Dr. Engin Tetik, “Pandemi döneminde Kasım 2020 den bu yana Nazilli’mizin 2 değerli sanayi kuruluşu önderliğinde başladığımız yoğun bakım inşaatı projesinde sona geldik. Bu yoğun bakım inşaatımız ile birlikte 80 kalem tıbbi cihaz bağışı ile önderlik gösteren gönlü zengin Nazilli halkına çok teşekkür ediyorum.


Bu sağlık hizmetlerinin yaklaşık bedeli 3.5 Milyon lira olup bu bedel tamamıyla bağış kültürü ile hastanemize kazandırılmıştır.


Nazilli ilçemizin ve ilimizin yoğun bakım ihtiyacında 2.düzey 20 yatakla ek olan bu hizmet ilimize de rahat bir nefes aldıracaktır. Hizmetlerimize devam edeceğiz. Çok yakında yine hastanemizde olmayan başka bir hizmetin daha temelini atmış olacağız. Nazilli Devlet Hastanemize sağlık alanındaki yardımlarını esirgemeyen yardımseverlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber toplam 4 defa okundu


YAZARLAR