NAZLI GAZETESİ Haber Sitesi, Nazilli ve Çevresinden Haberler - ADÜ İlk Defa Bir Devlet Üniversitesinin Yer Aldığı Protokole İmza Attı.
NAZİLLİ'DE OSMANLI ÇEŞMESİNDEN ŞERBET AKTI
NAZİLLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYON İHALESİNİ YAPI KREDİ BANKASI KAZANDI.
KARACASU'DA HASTANE GEÇİCİ YERİNE TAŞINDI.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ADÜ İlk Defa Bir Devlet Üniversitesinin Yer Aldığı Protokole İmza Attı.

ADÜ İlk Defa Bir Devlet Üniversitesinin Yer Aldığı Protokole İmza Attı.
Üniversitemiz İlk Defa Bir Devlet Üniversitesinin Yer Aldığı Protokole İmza Attı
02.06.2021 / 14:36

Üniversitemiz İlk Defa Bir Devlet Üniversitesinin Yer Aldığı Protokole İmza Attı.Üniversitemiz ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) arasında yapılan eğitimde iş birliği protokolü, 27 Mayıs 2021 tarihinde Rektörlük Makamında imzalandı.


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir ve EYUDER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Adem Çilek arasında imzalanan protokol töreninde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cumali Öksüz ve Aydın EYUDER il yönetimi yer aldı.


Protokolün eğitim faaliyetlerinin niteliğini arttırmak amacıyla gerçekleştiğini belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Bilimsel, akademik, sosyal ve kültürel çalışmalar ile ortak faaliyetler yürüterek eğitimin niteliğini arttırma amacındayız. Bu kapsamda böyle bir protokolü gerçekleştirmek bizim için memnuniyet verici hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Bu kapsamda bir eğitimde iş birliği protokolünün Türkiye'de ilk kez devlet üniversitesi olarak Üniversitemiz ile imzalandığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Adem Çilek, Üniversitemiz ile yürütülecek bilimsel ve entelektüel bilgi paylaşımı ile eğitim bilimlerinde gerçekleştirilecek araştırma projelerinin oldukça kıymetli olduğunu ifade etti.

Protokol Töreni, yürütülecek çalışmaların görüşülmesinin ardından sona erdi. 
 

 
 

Bu haber toplam 113 defa okundu


YAZARLAR