NAZLI GAZETESİ Haber Sitesi, Nazilli ve Çevresinden Haberler - AKP 20 YAŞINDA
NAZİLLİ'DE OSMANLI ÇEŞMESİNDEN ŞERBET AKTI
NAZİLLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYON İHALESİNİ YAPI KREDİ BANKASI KAZANDI.
KARACASU'DA HASTANE GEÇİCİ YERİNE TAŞINDI.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AKP 20 YAŞINDA

AKP 20 YAŞINDA
AKP KURULUŞUNUN 20. YILINDA
14.08.2021 / 16:16


DAHA NİCE AK YILLARA...
Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2001 yılında kurulan AK Parti, girdiği ilk genel seçimlerde Aziz milletimizin teveccühü ve büyük desteği ile iktidara gelmiş ve Türkiye’yi karanlıktan aydınlığa çıkaran yolda ilk adımını atmıştır.
Bu tarihten itibaren ülkemizde artık hiç bir şey eskisi gibi olmamış, adeta bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılmıştır.
Aziz milletimizin vicdanının gür sesi olan Partimiz, demokrasi içinde her kesimi kucaklayan ve halkın sesine kulak veren bir hareketin yolu olmuş, ömrünü vatanına ve milletine adayan Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ulaşımdan, sanayiye, tarımdan eğitime, Turizm den Sağlığa kadar tüm alanlarda hayata geçirmiş olduğu reformlar ile ülkemizin her geçen gün şahlanarak güçlenmesini sağlamıştır.
Çok kıymetli Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, yalnızca ülkemizin ve aziz milletimizin geleceğini inşaa etmekle kalmamış, bütün ümmetin umudu ve inancı olmuştur.
14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola çıkan AK Parti, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır.
Bugün itibariyle 20. yaşımıza giriyoruz, geriye dönüp baktığımızda AK Parti, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her geçen gün daha dinamik, daha heyecanlı, çok daha gençleşen ve geleceğe umutla bakan kadroları ile Ülkemizi muasır medeniyetler seviye taşımak için gece gündüz çalışmaktadır.
AK Parti olarak, Genel Başkan Yardımcılarımızdan Mahalle başkanlarımıza kadar tüm kadrolarımız ile birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi 2023 hedefine ulaştırmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. AK Parti olarak, bizim ülkemize aşkımız, aziz milletimize hizmet heyecanımız bakidir.
Allah, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sağlık sıhhat versin inşallah.
Allah, onu bizim başımızdan eksik etmesin inşallah.
Allah, bizlerin birliğini beraberliğini daim kılsın inşallah.
Allah, bizi bu kutlu yoldan ayırmasın inşallah.
AK Partimizin kuruluş yıldönümünü kutluyor, kardeşlik bağlarımızın her geçen gün daha çok sağlamlaştığı daha nice yıllar diliyorum.


(Metin YAVUZ - AKP Aydın Milletvekili)


Bu haber toplam 62 defa okundu


YAZARLAR