NAZLI GAZETESİ Haber Sitesi, Nazilli ve Çevresinden Haberler - NAZİLLİ KENT MEYDANI VE YERALTI OTOPARKI İNŞAATI BAŞLIYOR.
Işıklar inciri Avrupa’ya açılıyor
Susam Hasadı Başladı
Karacasu'da  “Kadınım Güçlüyüm, Yarınlara Umutla Bakıyorum” projesi başlatıldı.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NAZİLLİ KENT MEYDANI VE YERALTI OTOPARKI İNŞAATI BAŞLIYOR.

NAZİLLİ KENT MEYDANI VE YERALTI OTOPARKI İNŞAATI BAŞLIYOR.
27 Temmuz Salı gününden itibaren Nazilli ilçesi İstasyon Meydanı (Fevzi Çakmak Caddesi) üzerinde yapılacak kent meydanı ve yer altı otopark çalışmaları başlıyor.
26.07.2021 / 16:12


Nazilli’de tartışmaların odak noktası konumunda olan ve ne zaman başlanacağı merakla beklenen kent meydanı ve 88 araçlık yer altı otoparkı için beklenen müjdeli haber geldi.Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, bölgeye ilk kazma yarın vuruluyor.
Yetkililer çalışmalar esnasında trafik akışının emniyetli şekilde gerçekleşmesi için trafik işaret ve işaretçilerine uyulmasını istedi.Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:“27 Temmuz Salı gününden itibaren Nazilli ilçesi İstasyon Meydanı (Fevzi Çakmak Caddesi) üzerinde yapılacak kent meydanı ve yer altı otopark çalışmaları sırasında alternatif güzergah olarak Hürriyet Bulvarı, 348 Sokak, Atatürk Bulvarı, Namık Kemal Caddesi, 19 Mayıs Bulvarı, Ziya Gökalp Caddesi, 137 Sokak, 284 Sokak, 187 Sokak, Beş Eylül Caddesi, Şehit Murat Ultay Bulvarı kullanılacaktır. Çalışmalar esnasında trafik akışının emniyetli şekilde gerçekleşmesi için trafik işaret ve işaretçilerine uyulmasını önemle rica ederiz. Gösterdiğiniz özveri ve dayanışma için teşekkür ederiz.”Bu haber toplam 52 defa okundu


YAZARLAR